برگزاری رویداد آموزشی بازی سازی در کارخانه نوآوری درخشان

برگزاری رویداد آموزشی بازی سازی در کارخانه نوآوری درخشان

اردوی آموزشی بازی سازی با همکاری انستیتو ملی بازی سازی ایران با حضور 14 تیم در یزد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی کارخانه درخشان یزد؛ رویداد آموزشی فشرده بازی سازی با حضور 36 نفر در قالب 14 تیم در کارخانه درخشان یزد در حال برگزاری است. این اردوی آموزشی با مربیگری مرتضی بصارت دار و سوشیانت جوشقانی از 16 مهر ماه به مدت 5 روز برگزار می گردد. در مرحله نخست این رویداد هنرجویان آموزش های لازم را...
این مطلب را به اشتراک بگزارید

برگزاری رویداد آموزشی بازی سازی در کارخانه نوآوری درخشان

اردوی آموزشی بازی سازی با همکاری انستیتو ملی بازی سازی ایران با حضور 14 تیم در یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارخانه درخشان یزد؛
رویداد آموزشی فشرده بازی سازی با حضور 36 نفر در قالب 14 تیم در کارخانه درخشان یزد در حال برگزاری است. این اردوی آموزشی با مربیگری مرتضی بصارت دار و سوشیانت جوشقانی از 16 مهر ماه به مدت 5 روز برگزار می گردد.
در مرحله نخست این رویداد هنرجویان آموزش های لازم را دیده و پس از آن در پروژه های عملی حول موضوعی در قالب تیم و بصورت رقابتی شروع به بازی سازی کرده و در اختتامیه دوره پرزنت و تحلیل شده و به نفرات برتر جوایزی تعلق می گردد.
هدف از برگزاری این اردو تکمیل آموزش های لازم و تجربه فرآیند بازی سازی برای تیم های شرکت کننده و مقدمه ای برای حضور در دوره آموزشی حرفه ای با رویکرد مبانی فنی، طراحی و هنری بازی می باشد.

تیم های اول تا سوم این رویداد آموزشی از تخفیف 90 تا 70 درصدی کل دوره های انستیتو ملی بازی سازی ایران بهرمند می گردند.

گفتنی است صنعت ساخت بازی یکی از صنایع محبوب، در حال رشد و پردرآمد حوزه آی تی می باشد.