تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از مدیرعامل کارخانه نوآوری درخشان

تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از مدیرعامل کارخانه نوآوری درخشان

احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کارخانه نوآوری درخشان از محمدشهاب ارکان مدیرعامل منطقه ویژه علم و فناوری یزد با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی کارخانه نوآوری درخشان یزد؛ احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کارخانه نوآوری درخشان از محمدشهاب ارکان مدیرعامل منطقه ویژه علم و فناوری یزد به دلیل همکاری در برگزاری ” کارگاه آموزشی بازسازی یارانه ای” با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد. در متن این...
این مطلب را به اشتراک بگزارید

تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از مدیرعامل کارخانه نوآوری درخشان

احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کارخانه نوآوری درخشان از محمدشهاب ارکان مدیرعامل منطقه ویژه علم و فناوری یزد با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی کارخانه نوآوری درخشان یزد؛

احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کارخانه نوآوری درخشان از محمدشهاب ارکان مدیرعامل منطقه ویژه علم و فناوری یزد به دلیل همکاری در برگزاری ” کارگاه آموزشی بازسازی یارانه ای” با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

در متن این تقدیر نامه آماده است:

به پاسداشت همت بلند و مدیریت مدبرانه حضرتعالی در همکاری جهت اجرای بهینه ” کارگاه آموزشی بازسازی یارانه ای” (بوت کمپ بازی سازی) که از 16 لغایت 20 مهر ماه برگزار شد این لوح تقدیر به حضورتان تقدیم می گردد.

امید است با حسن تدبیر جنابعالی و قابلیت و توانمدی های منابع انسانی علمی و خلاقانه آن مرکز نوآوری و همگرایی با دستگاه های فرهنگی افق روشنی در تحقق چشم انداز علمی و هنری ایران اسلامی پدیدار گردد.