رویداد اردوی آموزش بازی‌سازی یزد (بوت‌کمپ)

رویداد اردوی آموزش بازی‌سازی یزد (بوت‌کمپ)

اردوی آموزش بازی‌سازی استان یزد که پنجمین رویداد استعدادیابی انستیتو ملی بازی‌سازی در کشور است، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و کارخانه نوآوری درخشان از 16 تا 20 مهرماه برگزار می‌شود. این رویداد شامل 50 ساعت آموزش فشرده بازی‌سازی با حضور مربیان حوزه فنی بازی‌سازی است و به شرکت‌کنندگان در آن گواهینامه بازی‌سازی انستیتو ملی بازی‌سازی ارائه می‌شود. شرکت‌کنندگان در این اردو پس از اتمام فرآیند آموزش‌ها در حوزه‌ فنی و تشکیل تیم، در قالب...
این مطلب را به اشتراک بگزارید

رویداد اردوی آموزش بازی‌سازی یزد (بوت‌کمپ)

اردوی آموزش بازی‌سازی استان یزد که پنجمین رویداد استعدادیابی انستیتو ملی بازی‌سازی در کشور است، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و کارخانه نوآوری درخشان از 16 تا 20 مهرماه برگزار می‌شود.

این رویداد شامل 50 ساعت آموزش فشرده بازی‌سازی با حضور مربیان حوزه فنی بازی‌سازی است و به شرکت‌کنندگان در آن گواهینامه بازی‌سازی انستیتو ملی بازی‌سازی ارائه می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این اردو پس از اتمام فرآیند آموزش‌ها در حوزه‌ فنی و تشکیل تیم، در قالب مسابقه بازی‏‌سازی (گیم‌جم) به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا بتوانند براساس آموزش‌های ارائه شده به تولید یک محصول دست پیدا کنند. به پروژه‌های برتر این رویداد براساس ارزیابی داوران، هدیه نقدی تعلق می‌گیرد.

 ایجاد شرایط جذب منتخبان به عنوان نیروی انسانی توانمند و با استعداد در صنعت بازی‌سازی کشور، ارائه گواهینامه مهارتی، استفاده رایگان از دوره‌های آموزشی مقدماتی انستیتو ملی بازی‌سازی و ارائه آموزش‌های مستمر از دیگر امتیازاتی است که توسط انستیتو ملی بازی‌سازی برای تیم‌های منتخب این رویداد در نظر گرفته شده است.

این رویداد از 16 تا 20 مهر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان در این استان می‌توانند برای ثبت‌نام از اینجا اقدام کنند.

گفتنی است انستیتو ملی بازی‌سازی با رویکرد حمایت از کشف استعدادهای ناشناخته صنعت بازی در مناطق مختلف کشور در تابستان 1401 اردوهای آموزش بازی‌سازی را در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و جلفا را در میان استقبال علاقه‌مندان به آموزش بازی‌سازی برگزار کرد.


 

تاریخ های مهم                                                                                       راه های ارتباطی 

پایان رویداد:              18 مهر 1401
شروع ثبت نام:           1 مهر 1401
آخرین مهلت ثبت نام:  15 مهر 1401
هزینه ثبت‌نام:               –
حداقل ظرفیت:               3 نفر
حداکثر ظرفیت:              30 نفر