برگزاری اولین نشست “مسیرهای نوآوری در صنایع: گفتگوی استراتژیک”

برگزاری اولین نشست “مسیرهای نوآوری در صنایع: گفتگوی استراتژیک”

در تاریخ 7 خرداد 1402، نشست اول از سری نشست های گفتمانی با عنوان “مسیرهای نوآوری در صنایع: گفتگوی استراتژیک” در محل کارخانه نوآوری درخشان یزد برگزار شد. این نشست با هدف ترویج همکاری و تبادل دانش بین صنعت، مراکز نوآوری و دانشگاه در زمینه لعاب و رنگدانه‌های سرامیکی برگزار شد. حاضرین این نشست آقایان مهندس کلانتر (رئیس انجمن لعاب ایران)، دکتر کدخداپور (مدیرعامل سازمان منطقه ویژه علم و فناوری یزد) و مهندس علومی (کارگزار فن بازار)، فعالین صنعت لعاب...
این مطلب را به اشتراک بگزارید

برگزاری اولین نشست “مسیرهای نوآوری در صنایع: گفتگوی استراتژیک”

در تاریخ 7 خرداد 1402، نشست اول از سری نشست های گفتمانی با عنوان “مسیرهای نوآوری در صنایع: گفتگوی استراتژیک” در محل کارخانه نوآوری درخشان یزد برگزار شد. این نشست با هدف ترویج همکاری و تبادل دانش بین صنعت، مراکز نوآوری و دانشگاه در زمینه لعاب و رنگدانه‌های سرامیکی برگزار شد.

حاضرین این نشست آقایان مهندس کلانتر (رئیس انجمن لعاب ایران)، دکتر کدخداپور (مدیرعامل سازمان منطقه ویژه علم و فناوری یزد) و مهندس علومی (کارگزار فن بازار)، فعالین صنعت لعاب استان یزد و تعدادی از محققان و پژوهشگران دانشگاهی بودند. این نشست فرصتی مناسب فراهم کرد تا درباره مسائل مربوط به تحقیق و توسعه، نوآوری، کارآفرینی و چالش‌های موجود در حوزه لعاب و رنگدانه‌های سرامیکی گفتگو شود.

در این نشست،راجع به مسیرهای نوآوری در صنایع، استراتژی‌های موفق و چشم‌اندازهای آینده صحبت شد. سپس بحث و تبادل نظر در مورد راهکارهای پیاده سازی استراتژی‌های نوآورانه در صنعت لعاب ادامه یافت. در این نشست، زمینه‌های مختلفی مانند فرمول‌بندی محصولات، تولید پایدار، بهبود کیفیت، کاهش هزینه‌ها و افزایش بازدهی مورد بررسی قر ار گرفت. همچنین، مسائل مرتبط با بازاریابی، فناوری‌های نوین، استانداردها و مقررات صنعتی و محیط زیست نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.