قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران

قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران

قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران: فراخوان شرکت در دومین رویداد ملی “معرفی نیازهای فناوری صنایع و دستگاه های اجرایی” رویداد معرفی نیازهای فناوری صنایع و دستگاه های اجرایی استان یزد با هدف رفع نیازها و چالش های فناوری کشور به دست متخصصان و فناوران داخلی برگزار خواهد شد. از کلیه فناورانی که قادر به رفع نیازها و چالش های اعلام شده هستند دعوت می گردد تا برای مذاکره با متقاضیان در رویداد حضور به هم رسانند. *جهت دریافت لیست...
این مطلب را به اشتراک بگزارید

قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران

قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران: فراخوان شرکت در دومین رویداد ملی “معرفی نیازهای فناوری صنایع و دستگاه های اجرایی” رویداد معرفی نیازهای فناوری صنایع و دستگاه های اجرایی استان یزد با هدف رفع نیازها و چالش های فناوری کشور به دست متخصصان و فناوران داخلی برگزار خواهد شد.
 از کلیه فناورانی که قادر به رفع نیازها و چالش های اعلام شده هستند دعوت می گردد تا برای مذاکره با متقاضیان در رویداد حضور به هم رسانند. *جهت دریافت لیست فایل جامع نیازها، QR را اسکن نمایید.
 علاقه مندان برای شرکت در رویداد می توانند فرم پیوست را تکمیل و حداکثر تا تاریخ 1401/11/27 از طریق شماره 09162534891 در پیام رسان ایتا یا واتساپ ارسال نمایند.
 تاریخ برگزاری رویداد: سوم و چهارم اسفندماه
 خیابان شهید چمران کارخانه نوآوری درخشان یزد
 شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 03537269816 داخلی 25